Wróć do listy

Raport dostaw LPG do polskich gazoportów na dzień 17.07.2023 r.

Chcesz kupić lub sprzedać LPG, olej opałowy zarejestruj się i daj ogłoszenie na E-OGM.COM.  Gaz LPG do suszarni,  ciepłowni, produkcji , rozlewni zarejestruj się i daj ogłoszenie. Z nami kupisz i sprzedajesz szybciej i bez zbędnej marży. Potrzebujesz paliw na swoją stację daj ogłoszenie, że poszukujesz np. B0 lub B7. Kupuj w internecie, a nie przez telefon. Szkoda Twojego czasu. Chcesz kupić lub sprzedać Licytacja pozwoli Ci na osiągnięcie największych korzyści. W serwisie E-OGM.COM nikt Cie nie oszuka i będziesz miał pewność co do jakości. Cena będzie realna i rynkowa. Tutaj nikt nie generuje dodatkowych marż Twoim kosztem. Wszystko jest transparentne i wiarygodne. 

Aktualna sytuacja w gazoportach:
 
Szczecin: Brak gazowców.  
 
Gdynia:W trakcie rozładunku B GAS MARINER z Brofjorden, ok. 2 tys. ton.  Awizowane na 17 lipca ECO DREAM z Brofjorden ok. 3 tys. ton i MAIGAS z Immingham ok. 2 tys. ton.


Gdańsk:  Na redzie EPIC ST CROIX z Goteborga ok. 3 tys. ton. Awizowany na 17 lipca ECO NEMESIS z Karsto ok. 3 tys. ton.  
 
W Karlshamn ładuje się CAESAR a na redzie czeka na załadunek ECO DOMINATOR. 
 
Propan w kraju na cele grzewcze w najkorzystniejszej cenie można będzie kupić za ok. 1,75-1,80 za L brutto. 
  
LNG Świnoujście:
W trakcie rozładunku ENERGY ENDEAVOUR z Sabine , a 18 lipca LNGSHIPS ATHENA z Freeport. Oba gazowce transportują po ok. 80 tys. ton LNG. 20 lipca dotrze z USA (Freeport) Lech Kaczynski ok. 70 tys. ton. Kolejna dostawa z Qataru na gazowcu AL RUWAIS z ok. 90 tys. ton będzie 25 lipca. Magazyny gazu ziemnego zapełnione w 79%. 

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, prosimy się zalogować.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem